Kodeks spółek handlowych

kodeks spółek handlowych najważniejsze informacje

kodeks spółek handlowych najważniejsze informacje i ściganie przestępczości gospodarczej i skarbowej popełnianej przy wykorzystaniu podmiotów zbiorowych, w świetle regulacji bieżących i projektowanych. Przedsiębiorstwo może odkryć się w orbicie przestępczości gospodarczej także jako pokrzywdzony, lecz też jako jej uczestnik.

Dodany: 2019-11-20 | Komentarze: 1


kodeks spółek handlowych art 240 i ściganie przestępczości gospodarczej

kodeks spółek handlowych art 240 i ściganie przestępczości gospodarczej i skarbowej popełnianej przy wykorzystaniu podmiotów zbiorowych, w świetle regulacji aktualnych i projektowanych. Przedsiębiorstwo może znaleźć się w orbicie przestępczości gospodarczej zarówno jako pokrzywdzony, lecz też jako jej uczestnik innymi słowy narzędzie. W każdej z tych sytuacji przedsiębiorstwo.

Dodany: 2019-11-20 | Komentarze: 1


kodeks spółek handlowych zgrupowanie kapitałowa i ściganie

kodeks spółek handlowych zgrupowanie kapitałowa i ściganie przestępczości gospodarczej i skarbowej popełnianej przy wykorzystaniu podmiotów zbiorowych, w świetle regulacji aktualnych i projektowanych. Przedsiębiorstwo może odszukać się w orbicie przestępczości gospodarczej także jako pokrzywdzony, lecz też jako jej uczestnik lub narzędzie. W każdej z tych sytuacji przedsiębiorstwo i jej menedżerowie.

Dodany: 2019-11-11 | Komentarze: 0