Prawo pracy

Zobacz czy mikropożyczka 5000 wyklucza postojowe w

Zobacz czy mikropożyczka 5000 wyklucza postojowe w związku z panującą epidemią koronawirusa państwo przygotowało splot tarczy antykryzysowej, z przyczyny któremu przedsiębiorcy będą mogli zyskać m.in. dodatkowe środki na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia aktywności gospodarczej. Środki te da zapożyczenie 5000 złotych na rzecz mikroprzedsiębiorców. Sprawdźmy, jakie warunki trzeba spełnić, ażeby ją uzyskać, a również w który sposób będzie później możliwe jej umorzenie. Pożyczka 5000.

Dodany: 2020-05-21 | Komentarze: 0


kiedy zus wypłaci świadczenie postojowe

kiedy zus wypłaci świadczenie postojowe w Tarcza antykryzysowa przewiduje pomoc dla samozatrudnionych. Zgodnie z jej zapisami w związku z przestojem spowodowanym epidemią koronawirusa samozatrudnieni mogą liczyć na świadczenie postojowe. Zapomoga ta wypłacana będzie przez ZUS. Czy każdy samozatrudniony otrzyma pomoc? W jakiej kwocie? Wyjaśniamy w artykule. Świadczenie postojowe na rzecz kogo?.

Dodany: 2020-05-21 | Komentarze: 1


Płaca minimalna 2020 pis i Cudzoziemcy jako członkowie

Płaca minimalna 2020 pis i Cudzoziemcy jako członkowie zarządu Leasing Pracowniczy opłacalność wynajmu cudzoziemców. Leasing pracowniczy jest coraz częściej stosowany przez firmy szukające oszczędności. W skrócie leasing pracowniczy polega na uzyskiwaniu przez pracownika pracy u innego pracodawcy poprzez okres ustalony w porozumieniu.

Dodany: 2020-02-17 | Komentarze: 0


W dniu 1 stycznia 2019 r wchodzą w życie przepisy

W dniu 1 stycznia 2019 r. wchodzą w życie przepisy zmienionego Kodeksu Pracy, ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych także ustawy o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach. Równocześnie zacznie obowiązywać nowe rozporządzenie określające sposób prowadzenia i obsługi dokumentacji pracowniczej, w szczególności akt.

Dodany: 2020-02-11 | Komentarze: 2