Lp.

Województwo

Powiat

Data wyborów

Organ

Nr okręgu

Rodzaj wyborów

1

mazowieckie

garwoliński

13 stycznia 2019

Rada Miejska w Żelechowie

2

Uzupełniające

2

mazowieckie

węgrowski

13 stycznia 2019

Rada Gminy Wierzbno

8

Uzupełniające

3

łódzkie

wieluński

14 stycznia 2019

Rada Gminy w Osjakowie

7

Ponowne

4

dolnośląskie

kłodzki

20 stycznia 2019

Rada Gminy Kłodzko

1

Uzupełniające

5

dolnośląskie

kłodzki

20 stycznia 2019

Rada Miejska w Polanicy-Zdroju

7

Uzupełniające

6

dolnośląskie

oleśnicki

20 stycznia 2019

Rada Miejska w Bierutowie

5

Uzupełniające

7

dolnośląskie

oleśnicki

20 stycznia 2019

Rada Miejska w Sycowie

13

Uzupełniające

8

dolnośląskie

oleśnicki

20 stycznia 2019

Rada Miejska w Twardogórze

7

Uzupełniające

9

dolnośląskie

średzki

20 stycznia 2019

Rada Gminy Udanin

14

Uzupełniające

10

dolnośląskie

wrocławski

20 stycznia 2019

Rada Gminy Jordanów Śląski

6

Uzupełniające

11

lubelskie

łukowski

20 stycznia 2019

Rada Gminy Stanin

4

Uzupełniające

12

lubelskie

opolski

20 stycznia 2019

Rada Gminy Chodel

13

Uzupełniające

13

lubuskie

krośnieński

20 stycznia 2019

Rada Gminy Dąbie

8

Uzupełniające

14

lubuskie

świebodziński

20 stycznia 2019

Rada Gminy Łagów

8

Uzupełniające

15

lubuskie

zielonogórski

20 stycznia 2019

Rada Gminy w Trzebiechowie

2

Uzupełniające

16

lubuskie

żarski

20 stycznia 2019

Rada Miejska w Jasieniu

2

Uzupełniające

17

łódzkie

rawski

20 stycznia 2019

Rada Gminy Rawa Mazowiecka

11

Uzupełniające

18

małopolskie

myślenicki

20 stycznia 2019

Rada Gminy Tokarnia

11

Uzupełniające

19

małopolskie

nowosądecki

20 stycznia 2019

Rada Gminy Łabowa

3

Uzupełniające

20

małopolskie

olkuski

20 stycznia 2019

Rada Gminy Bolesław

5

Uzupełniające

21

małopolskie

oświęcimski

20 stycznia 2019

Rada Gminy Oświęcim

4

Uzupełniające

22

mazowieckie

sokołowski

20 stycznia 2019

Rada Gminy Ceranów

7

Uzupełniające

23

mazowieckie

węgrowski

20 stycznia 2019

Rada Gminy Stoczek

10

Uzupełniające

24

mazowieckie

węgrowski

20 stycznia 2019

Rada Miejska Węgrowa

7

Uzupełniające

25

opolskie

opolski

20 stycznia 2019

Rada Gminy Turawa

6, 14

Uzupełniające

26

podkarpackie

jasielski

20 stycznia 2019

Rada Gminy Dębowiec

8

Uzupełniające

27

podkarpackie

krośnieński

20 stycznia 2019

Rada Gminy Krościenko Wyżne

7

Uzupełniające

28

podlaskie

białostocki

20 stycznia 2019

Rada Miejska w Michałowie

11

Uzupełniające

29

pomorskie

bytowski

20 stycznia 2019

Rada Miejska w Miastku

2

Uzupełniające

30

pomorskie

człuchowski

20 stycznia 2019

Rada Gminy Koczała

3

Uzupełniające

31

pomorskie

gdański

20 stycznia 2019

Rada Gminy Suchy Dąb

11

Uzupełniające

32

pomorskie

nowodworski

20 stycznia 2019

Rada Gminy Sztutowo

10

Uzupełniające

33

pomorskie

słupski

20 stycznia 2019

Rada Gminy Główczyce

4

Uzupełniające

34

pomorskie

starogardzki

20 stycznia 2019

Rada Gminy Kaliska

2

Uzupełniające

35

pomorskie

tczewski

20 stycznia 2019

Rada Miejska w Pelplinie

3

Uzupełniające

36

śląskie

lubliniecki

20 stycznia 2019

Rada Gminy Pawonków

4

Uzupełniające

37

śląskie

mikołowski

20 stycznia 2019

Rada Gminy Ornontowice

11

Uzupełniające

38

śląskie

żywiecki

20 stycznia 2019

Rada Gminy Rajcza

6

Uzupełniające

39

warmińsko-mazurskie

giżycki

20 stycznia 2019

Rada Miejska w Rynie

5

Uzupełniające

40

warmińsko-mazurskie

gołdapski

20 stycznia 2019

Rada Miejska w Gołdapi

3

Uzupełniające

41

warmińsko-mazurskie

kętrzyński

20 stycznia 2019

Rada Gminy Barciany

13

Uzupełniające

42

warmińsko-mazurskie

olsztyński

20 stycznia 2019

Rada Gminy Purda

7

Uzupełniające

43

wielkopolskie

czarnkowsko-trzcianecki

20 stycznia 2019

Rada Miejska w Krzyżu Wielkopolskim

10

Uzupełniające

44

wielkopolskie

ostrowski

20 stycznia 2019

Rada Gminy i Miasta Odolanów

5

Uzupełniające

45

wielkopolskie

pilski

20 stycznia 2019

Rada Gminy Szydłowo

1

Uzupełniające

46

wielkopolskie

pilski

20 stycznia 2019

Rada Miasta i Gminy Wysoka

4

Uzupełniające

47

wielkopolskie

pilski

20 stycznia 2019

Rada Miejska w Ujściu

8

Uzupełniające

48

wielkopolskie

wągrowiecki

20 stycznia 2019

Rada Gminy Wapno

1

Uzupełniające

49

zachodniopomorskie

kamieński

20 stycznia 2019

Rada Gminy Świerzno

1

Uzupełniające

50

zachodniopomorskie

kołobrzeski

20 stycznia 2019

Rada Gminy Ustronie Morskie

9

Uzupełniające

51

warmińsko-mazurskie

braniewski

27 stycznia 2019

Rada Gminy Lelkowo

8

Uzupełniające

52

warmińsko-mazurskie

działdowski

27 stycznia 2019

Rada Gminy Iłowo-Osada

4

Uzupełniające

53

kujawsko-pomorskie

bydgoski

3 lutego 2019

Rada Gminy Sicienko

9

Uzupełniające

54

kujawsko-pomorskie

inowrocławski

3 lutego 2019

Rada Miejska w Pakości

8

Uzupełniające

55

kujawsko-pomorskie

mogileński

3 lutego 2019

Rada Miejska w Strzelnie

1

Uzupełniające

56

kujawsko-pomorskie

sępoleński

3 lutego 2019

Rada Gminy Sośno

3

Uzupełniające

57

kujawsko-pomorskie

świecki

3 lutego 2019

Rada Gminy Drzycim

7

Uzupełniające

58

kujawsko-pomorskie

żniński

3 lutego 2019

Rada Gminy Rogowo

2

Uzupełniające

59

kujawsko-pomorskie

żniński

3 lutego 2019

Rada Miejska w Janowcu Wielkopolskim

6

Uzupełniające

60

lubelskie

radzyński

3 lutego 2019

Rada Gminy Czemierniki

3

Uzupełniające

61

mazowieckie

ciechanowski

3 lutego 2019

Rada Gminy Gołymin-Ośrodek

6

Uzupełniające

62

mazowieckie

mławski

3 lutego 2019

Rada Gminy Radzanów

6

Uzupełniające

63

mazowieckie

przasnyski

3 lutego 2019

Rada Miejska w Przasnyszu

8

Uzupełniające

64

podkarpackie

lubaczowski

3 lutego 2019

Rada Gminy Wielkie Oczy

13

Uzupełniające

65

podlaskie

augustowski

3 lutego 2019

Rada Gminy Nowinka

10

Ponowne

66

podlaskie

sejneński

3 lutego 2019

Rada Miasta Sejny

6

Uzupełniające

67

świętokrzyskie

kazimierski

3 lutego 2019

Rada Miejska w Skalbmierzu

2

Uzupełniające

68

świętokrzyskie

pińczowski

3 lutego 2019

Rada Miejska w Działoszycach

1

Uzupełniające

69

świętokrzyskie

starachowicki

3 lutego 2019

Rada Gminy w Brodach

1

Uzupełniające

70

świętokrzyskie

staszowski

3 lutego 2019

Rada Miejska w Szydłowie

11

Uzupełniające

71

wielkopolskie

śremski

3 lutego 2019

Rada Miejska w Książu Wlkp.

2

Uzupełniające

72

wielkopolskie

wrzesiński

3 lutego 2019

Rada Miejska w Miłosławiu

6

Uzupełniające

73

dolnośląskie

kamiennogórski

10 lutego 2019

Rada Miasta Kamienna Góra

7

Uzupełniające

74

dolnośląskie

kłodzki

10 lutego 2019

Rada Miejska w Polanicy-Zdroju

5

Uzupełniające

75

dolnośląskie

złotoryjski

10 lutego 2019

Rada Gminy Złotoryja

5

Uzupełniające

76

kujawsko-pomorskie

brodnicki

10 lutego 2019

Rada Gminy Brodnica

3

Uzupełniające

77

kujawsko-pomorskie

brodnicki

10 lutego 2019

Rada Gminy Zbiczno

13

Uzupełniające

78

kujawsko-pomorskie

toruński

10 lutego 2019

Rada Gminy w Czernikowie

5

Uzupełniające

79

kujawsko-pomorskie

toruński

10 lutego 2019

Rada Gminy Wielka Nieszawka

9

Uzupełniające

80

lubelskie

bialski

10 lutego 2019

Rada Gminy Sławatycze

6

Uzupełniające

81

lubelskie

biłgorajski

10 lutego 2019

Rada Gminy Goraj

7

Uzupełniające

82

lubelskie

biłgorajski

10 lutego 2019

Rada Gminy Potok Górny

9

Uzupełniające

83

lubelskie

hrubieszowski

10 lutego 2019

Rada Miejska w Hrubieszowie

14

Uzupełniające

84

lubelskie

tomaszowski

10 lutego 2019

Rada Miejska w Łaszczowie

10

Uzupełniające

85

lubelskie

zamojski

10 lutego 2019

Rada Gminy Komarów-Osada

11

Uzupełniające

86

lubelskie

zamojski

10 lutego 2019

Rada Miejska w Zwierzyńcu

14

Uzupełniające

87

łódzkie

bełchatowski

10 lutego 2019

Rada Gminy Bełchatów

12

Uzupełniające

88

łódzkie

bełchatowski

10 lutego 2019

Rada Gminy Drużbice

15

Uzupełniające

89

łódzkie

bełchatowski

10 lutego 2019

Rada Gminy Kluki

3

Uzupełniające

90

łódzkie

bełchatowski

10 lutego 2019

Rada Miejska w Zelowie

13

Uzupełniające

91

łódzkie

brzeziński

10 lutego 2019

Rada Miasta Brzeziny

7

Uzupełniające

92

łódzkie

kutnowski

10 lutego 2019

Rada Gminy Łanięta

2

Uzupełniające

93

łódzkie

kutnowski

10 lutego 2019

Rada Miejska w Krośniewicach

2

Uzupełniające

94

łódzkie

łęczycki

10 lutego 2019

Rada Miejska w Łęczycy

2

Uzupełniające

95

łódzkie

pajęczański

10 lutego 2019

Rada Miejska w Pajęcznie

2

Uzupełniające

96

łódzkie

rawski

10 lutego 2019

Rada Gminy Rawa Mazowiecka

13

Uzupełniające

97

łódzkie

rawski

10 lutego 2019

Rada Miasta Rawa Mazowiecka

1

Uzupełniające

98

łódzkie

sieradzki

10 lutego 2019

Rada Miejska w Warcie

2

Uzupełniające

99

łódzkie

sieradzki

10 lutego 2019

Rada Miejska w Złoczewie

7

Uzupełniające

100

łódzkie

skierniewicki

10 lutego 2019

Rada Gminy Głuchów

14

Uzupełniające

101

łódzkie

skierniewicki

10 lutego 2019

Rada Gminy Lipce Reymontowskie

7

Uzupełniające

102

łódzkie

wieruszowski

10 lutego 2019

Rada Gminy w Galewicach

3

Uzupełniające

103

łódzkie

zgierski

10 lutego 2019

Rada Miejska w Strykowie

1

Uzupełniające

104

małopolskie

bocheński

10 lutego 2019

Rada Gminy Łapanów

11

Uzupełniające

105

małopolskie

bocheński

10 lutego 2019

Rada Gminy Żegocina

2

Uzupełniające

106

małopolskie

nowosądecki

10 lutego 2019

Rada Gminy Kamionka Wielka

9

Uzupełniające

107

małopolskie

nowotarski

10 lutego 2019

Rada Miejska w Rabce-Zdroju

15

Uzupełniające

108

małopolskie

tarnowski

10 lutego 2019

Rada Miejska w Żabnie

5

Uzupełniające

109

mazowieckie

gostyniński

10 lutego 2019

Rada Miejska w Gostyninie

11

Uzupełniające

110

mazowieckie

grójecki

10 lutego 2019

Rada Gminy w Błędowie

11

Uzupełniające

111

mazowieckie

grójecki

10 lutego 2019

Rada Gminy w Jasieńcu

4

Uzupełniające

112

mazowieckie

kozienicki

10 lutego 2019

Rada Gminy w Gniewoszowie

5

Uzupełniające

113

mazowieckie

makowski

10 lutego 2019

Rada Gminy Płoniawy-Bramura

6

Uzupełniające

114

mazowieckie

ostrołęcki

10 lutego 2019

Rada Gminy Olszewo-Borki

12

Uzupełniające

115

mazowieckie

ostrowski

10 lutego 2019

Rada Gminy Nur

4

Uzupełniające

116

mazowieckie

płocki

10 lutego 2019

Rada Gminy Staroźreby

14

Uzupełniające

117

mazowieckie

pruszkowski

10 lutego 2019

Rada Gminy Nadarzyn

11

Uzupełniające

118

mazowieckie

sochaczewski

10 lutego 2019

Rada Gminy Rybno

1

Uzupełniające

119

mazowieckie

warszawski zachodni

10 lutego 2019

Rada Gminy Stare Babice

12

Uzupełniające

120

mazowieckie

wyszkowski

10 lutego 2019

Rada Gminy Rząśnik

13

Uzupełniające

121

opolskie

kluczborski

10 lutego 2019

Rada Gminy Lasowice Wielkie

9

Ponowne

122

opolskie

prudnicki

10 lutego 2019

Rada Miejska w Głogówku

14

Uzupełniające

123

podkarpackie

łańcucki

10 lutego 2019

Rada Gminy Rakszawa

14

Uzupełniające

124

podkarpackie

łańcucki

10 lutego 2019

Rada Gminy Żołynia

6

Uzupełniające

125

podkarpackie

łańcucki

10 lutego 2019

Rada Miasta Łańcuta

7

Uzupełniające

126

podkarpackie

rzeszowski

10 lutego 2019

Rada Gminy Dynów

8

Uzupełniające

127

podkarpackie

rzeszowski

10 lutego 2019

Rada Miasta Dynów

9

Uzupełniające

128

podlaskie

białostocki

10 lutego 2019

Rada Miejska w Wasilkowie

12

Uzupełniające

129

śląskie

bielski

10 lutego 2019

Rada Gminy Wilkowice

11

Uzupełniające

130

śląskie

cieszyński

10 lutego 2019

Rada Gminy Istebna

7

Uzupełniające

131

śląskie

cieszyński

10 lutego 2019

Rada Miejska w Strumieniu

4

Uzupełniające

132

śląskie

kłobucki

10 lutego 2019

Rada Gminy Wręczyca Wielka

11

Uzupełniające

133

śląskie

tarnogórski

10 lutego 2019

Rada Gminy Krupski Młyn

8

Uzupełniające

134

śląskie

tarnogórski

10 lutego 2019

Rada Gminy Świerklaniec

11

Uzupełniające

135

śląskie

wodzisławski

10 lutego 2019

Rada Miejska w Pszowie

6

Uzupełniające

136

świętokrzyskie

kielecki

10 lutego 2019

Rada Gminy Miedziana Góra

1

Uzupełniające

137

świętokrzyskie

sandomierski

10 lutego 2019

Rada Miejska w Koprzywnicy

3

Uzupełniające

138

świętokrzyskie

skarżyski

10 lutego 2019

Rada Gminy Skarżysko Kościelne

9

Uzupełniające

139

warmińsko-mazurskie

bartoszycki

10 lutego 2019

Rada Gminy Bartoszyce

4

Uzupełniające

140

warmińsko-mazurskie

działdowski

10 lutego 2019

Rada Gminy Działdowo

1

Uzupełniające

141

warmińsko-mazurskie

elbląski

10 lutego 2019

Rada Miejska w Tolkmicku

7

Uzupełniające

142

warmińsko-mazurskie

ostródzki

10 lutego 2019

Rada Gminy Grunwald

7

Uzupełniające

143

wielkopolskie

rawicki

10 lutego 2019

Rada Gminy Pakosław

12

Uzupełniające

144

zachodniopomorskie

drawski

10 lutego 2019

Rada Miejska w Drawsku Pomorskim

1

Uzupełniające

145

zachodniopomorskie

kamieński

10 lutego 2019

Rada Miejska w Międzyzdrojach

9

Uzupełniające

146

zachodniopomorskie

myśliborski

10 lutego 2019

Rada Miejska w Dębnie

2

Uzupełniające

147

zachodniopomorskie

stargardzki

10 lutego 2019

Rada Gminy Kobylanka

9

Uzupełniające

148

zachodniopomorskie

świdwiński

10 lutego 2019

Rada Gminy Brzeżno

5

Uzupełniające

149

dolnośląskie

średzki

17 lutego 2019

Rada Gminy Kostomłoty

4

Ponowne

150

dolnośląskie

trzebnicki

17 lutego 2019

Rada Gminy Wisznia Mała

10

Ponowne

151

podkarpackie

jarosławski

17 lutego 2019

Rada Miejska w Pruchniku

2

Ponowne

152

podkarpackie

przeworski

17 lutego 2019

Rada Gminy Adamówka

10

Uzupełniające

153

podlaskie

wysokomazowiecki

17 lutego 2019

Rada Miejska w Czyżewie

15

Ponowne

154

zachodniopomorskie

drawski

17 lutego 2019

Rada Miejska w Czaplinku

1

Uzupełniające

155

dolnośląskie

głogowski

24 lutego 2019

Rada Gminy Jerzmanowa

7

Uzupełniające

156

lubelskie

krasnostawski

24 lutego 2019

Rada Gminy Rudnik

1

Uzupełniające

157

łódzkie

bełchatowski

24 lutego 2019

Rada Gminy Rusiec

5

Uzupełniające

158

małopolskie

bocheński

24 lutego 2019

Rada Miejska w Nowym Wiśniczu

14

Ponowne

159

podkarpackie

dębicki

24 lutego 2019

Rada Gminy w Żyrakowie

14

Ponowne

160

podkarpackie

kolbuszowski

24 lutego 2019

Rada Gminy Majdan Królewski

9

Ponowne

161

podkarpackie

stalowowolski

24 lutego 2019

Rada Gminy Pysznica

11

Uzupełniające

162

podkarpackie

stalowowolski

24 lutego 2019

Rada Gminy w Zaleszanach

1

Ponowne

163

śląskie

kłobucki

24 lutego 2019

Rada Gminy Popów

2

Uzupełniające

164

śląskie

pszczyński

24 lutego 2019

Rada Gminy Kobiór

12

Uzupełniające

165

śląskie

wodzisławski

24 lutego 2019

Rada Miejska w Pszowie

13

Uzupełniające

166

warmińsko-mazurskie

piski

24 lutego 2019

Rada Miejska Ruciane-Nida

11

Ponowne

167

lubelskie

krasnostawski

3 marca 2019

Rada Gminy Izbica

9

Uzupełniające

168

mazowieckie

nowodworski

3 marca 2019

Rada Miejska w Nasielsku

7

Uzupełniające

169

mazowieckie

zwoleński

3 marca 2019

Rada Miejska w Zwoleniu

7

Uzupełniające

170

opolskie

głubczycki

3 marca 2019

Rada Miejska w Kietrzu

2

Uzupełniające

171

opolskie

prudnicki

3 marca 2019

Rada Miejska w Głogówku

3

Uzupełniające

172

podlaskie

białostocki

3 marca 2019

Rada Gminy Gródek

4, 10

Uzupełniające

173

pomorskie

Gdańsk

3 marca 2019

Prezydent Miasta Gdańska

 

Przedterminowe

174

pomorskie

gdański

3 marca 2019

Rada Gminy Pszczółki

14

Uzupełniające

175

wielkopolskie

chodzieski

3 marca 2019

Rada Miejska w Szamocinie

10

Uzupełniające

176

wielkopolskie

ostrzeszowski

3 marca 2019

Rada Powiatu w Ostrzeszowie

2

Ponowne

177

wielkopolskie

pilski

3 marca 2019

Rada Miejska w Ujściu

7

Ponowne

178

zachodniopomorskie

gryfiński

3 marca 2019

Rada Miejska w Chojnie

4

Uzupełniające

179

kujawsko-pomorskie

rypiński

10 marca 2019

Rada Miasta Rypin

5

Uzupełniające

180

lubelskie

łęczyński

10 marca 2019

Rada Gminy Milejów

12

Uzupełniające

181

lubelskie

parczewski

10 marca 2019

Rada Gminy Jabłoń

10

Uzupełniające

182

lubuskie

nowosolski

10 marca 2019

Rada Gminy Kolsko

7

Uzupełniające

183

lubuskie

słubicki

10 marca 2019

Rada Gminy Górzyca

9

Uzupełniające

184

lubuskie

strzelecko-drezdenecki

10 marca 2019

Rada Miejska w Drezdenku

2

Uzupełniające

185

lubuskie

żarski

10 marca 2019

Rada Gminy Tuplice

3

Uzupełniające

186

łódzkie

brzeziński

10 marca 2019

Rada Gminy Rogów

11

Uzupełniające

187

łódzkie

tomaszowski

10 marca 2019

Rada Gminy Rzeczyca

3

Uzupełniające

188

małopolskie

tatrzański

10 marca 2019

Rada Gminy Biały Dunajec

2

Uzupełniające

189

małopolskie

tatrzański

10 marca 2019

Rada Gminy Bukowina Tatrzańska

4

Uzupełniające

190

śląskie

gliwicki

10 marca 2019

Rada Miejska w Sośnicowicach

13

Uzupełniające

191

zachodniopomorskie

choszczeński

10 marca 2019

Rada Miejska w Reczu

3

Uzupełniające

192

zachodniopomorskie

goleniowski

10 marca 2019

Rada Miejska w Maszewie

11

Ponowne

193

zachodniopomorskie

gryficki

10 marca 2019

Rada Powiatu w Gryficach

2

Ponowne

194

zachodniopomorskie

szczecinecki

10 marca 2019

Rada Miejska w Bornem Sulinowie

8

Uzupełniające

195

kujawsko-pomorskie

inowrocławski

17 marca 2019

Rada Gminy Dąbrowa Biskupia

2, 4

Uzupełniające

196

kujawsko-pomorskie

inowrocławski

17 marca 2019

Rada Miejska w Gniewkowie

10

Uzupełniające

197

kujawsko-pomorskie

sępoleński

17 marca 2019

Rada Gminy Sośno

15

Uzupełniające

198

lubelskie

zamojski

17 marca 2019

Rada Powiatu w Zamościu

6

Ponowne

199

pomorskie

pucki

17 marca 2019

Rada Gminy w Kosakowie

4

Uzupełniające

200

pomorskie

wejherowski

17 marca 2019

Rada Gminy Linia

10

Uzupełniające

201

świętokrzyskie

konecki

17 marca 2019

Rada Gminy Smyków

15

Uzupełniające

202

warmińsko-mazurskie

bartoszycki

17 marca 2019

Rada Miejska w Bisztynku

12

Uzupełniające

203

warmińsko-mazurskie

nowomiejski

17 marca 2019

Rada Gminy Nowe Miasto Lubawskie

10

Ponowne

204

wielkopolskie

pleszewski

17 marca 2019

Rada Miejska Gminy Chocz

3, 4

Ponowne

205

zachodniopomorskie

świdwiński

17 marca 2019

Rada Miasta w Świdwinie

7, 15

Uzupełniające

206

mazowieckie

grodziski

23 marca 2019

Rada Miasta Milanówka

7

Ponowne

207

lubelskie

puławski

24 marca 2019

Rada Gminy Żyrzyn

9

Uzupełniające

208

lubuskie

gorzowski

24 marca 2019

Rada Gminy Santok

5

Uzupełniające

209

lubuskie

międzyrzecki

24 marca 2019

Rada Miejska w Skwierzynie

3

Ponowne

210

łódzkie

opoczyński

24 marca 2019

Rada Gminy Mniszków

4

Uzupełniające

211

łódzkie

rawski

24 marca 2019

Rada Gminy Sadkowice

9

Uzupełniające

212

małopolskie

bocheński

24 marca 2019

Rada Gminy Trzciana

9

Uzupełniające

213

mazowieckie

miński

24 marca 2019

Rada Gminy Stanisławów

1

Uzupełniające

214

mazowieckie

węgrowski

24 marca 2019

Rada Gminy Sadowne

9

Uzupełniające

215

podkarpackie

krośnieński

24 marca 2019

Rada Miejska w Rymanowie

2

Uzupełniające

216

podkarpackie

mielecki

24 marca 2019

Rada Gminy Mielec

7

Uzupełniające

217

podkarpackie

mielecki

24 marca 2019

Rada Gminy w Czerminie

9

Uzupełniające

218

pomorskie

kwidzyński

24 marca 2019

Rada Gminy Ryjewo

3

Uzupełniające

219

wielkopolskie

czarnkowsko-trzcianecki

24 marca 2019

Rada Miejska w Krzyżu Wielkopolskim

7

Uzupełniające

220

wielkopolskie

wągrowiecki

24 marca 2019

Rada Gminy Damasławek

15

Uzupełniające

221

dolnośląskie

lubański

31 marca 2019

Rada Gminy w Platerówce

14

Uzupełniające

222

dolnośląskie

zgorzelecki

31 marca 2019

Rada Gminy Zgorzelec

13

Uzupełniające

223

kujawsko-pomorskie

aleksandrowski

31 marca 2019

Rada Gminy Raciążek

12

Ponowne

224

lubelskie

radzyński

31 marca 2019

Rada Gminy Kąkolewnica

3

Uzupełniające

225

lubelskie

radzyński

31 marca 2019

Rada Gminy Radzyń Podlaski

4

Uzupełniające

226

łódzkie

skierniewicki

31 marca 2019

Rada Gminy w Nowym Kawęczynie

4

Uzupełniające

227

łódzkie

tomaszowski

31 marca 2019

Rada Gminy Czerniewice

11

Uzupełniające

228

łódzkie

wieruszowski

31 marca 2019

Rada Gminy w Galewicach

15

Uzupełniające

229

małopolskie

limanowski

31 marca 2019

Rada Gminy Mszana Dolna

8

Ponowne

230

śląskie

myszkowski

31 marca 2019

Rada Gminy i Miasta Koziegłowy

6

Ponowne

231

śląskie

pszczyński

31 marca 2019

Rada Powiatu Pszczyńskiego

4

Ponowne

232

warmińsko-mazurskie

kętrzyński

31 marca 2019

Rada Miejska w Korszach

14, 15

Ponowne

233

warmińsko-mazurskie

kętrzyński

31 marca 2019

Rada Miejska w Korszach

5

Ponowne

234

wielkopolskie

kolski

31 marca 2019

Rada Miejska w Dąbiu

8

Uzupełniające

235

wielkopolskie

śremski

31 marca 2019

Rada Miejska w Książu Wlkp.

10

Uzupełniające

236

zachodniopomorskie

choszczeński

31 marca 2019

Rada Miejska w Reczu

8

Uzupełniające

237

zachodniopomorskie

stargardzki

31 marca 2019

Rada Miejska w Chociwlu

6

Ponowne

238

zachodniopomorskie

stargardzki

31 marca 2019

Rada Miejska w Dobrzanach

10

Ponowne

239

zachodniopomorskie

wałecki

31 marca 2019

Rada Miejska w Tucznie

14

Ponowne

240

dolnośląskie

górowski

7 kwietnia 2019

Rada Miejska Góry

1

Ponowne

241

dolnośląskie

wrocławski

7 kwietnia 2019

Rada Gminy Jordanów Śląski

8

Uzupełniające

242

lubelskie

lubelski

7 kwietnia 2019

Rada Gminy Wojciechów

15

Uzupełniające

243

łódzkie

brzeziński

7 kwietnia 2019

Rada Miasta Brzeziny

5, 14

Ponowne

244

łódzkie

tomaszowski

7 kwietnia 2019

Rada Gminy Ujazd

2

Ponowne

245

łódzkie

tomaszowski

7 kwietnia 2019

Rada Gminy Ujazd

9

Ponowne

246

łódzkie

tomaszowski

7 kwietnia 2019

Rada Gminy Ujazd

11

Ponowne

247

mazowieckie

garwoliński

7 kwietnia 2019

Rada Gminy Miastków Kościelny

10

Uzupełniające

248

podkarpackie

jasielski

7 kwietnia 2019

Rada Gminy Dębowiec

3

Uzupełniające

249

pomorskie

sztumski

7 kwietnia 2019

Rada Miejska w Dzierzgoniu

1

Uzupełniające

250

warmińsko-mazurskie

braniewski

7 kwietnia 2019

Rada Miejska w Braniewie

15

Uzupełniające

251

zachodniopomorskie

goleniowski

7 kwietnia 2019

Rada Miejska w Stepnicy

13

Uzupełniające

252

zachodniopomorskie

kamieński

7 kwietnia 2019

Rada Miejska w Golczewie

15

Uzupełniające

253

dolnośląskie

świdnicki

14 kwietnia 2019

Rada Gminy Świdnica

9

Uzupełniające

254

kujawsko-pomorskie

rypiński

14 kwietnia 2019

Rada Gminy Wąpielsk

5

Uzupełniające

255

lubelskie

bialski

14 kwietnia 2019

Rada Gminy Janów Podlaski

5

Uzupełniające

256

lubelskie

krasnostawski

14 kwietnia 2019

Rada Gminy Żółkiewka

11

Uzupełniające

257

lubelskie

parczewski

14 kwietnia 2019

Rada Gminy Dębowa Kłoda

14

Uzupełniające

258

małopolskie

nowosądecki

14 kwietnia 2019

Rada Gminy Łabowa

11

Uzupełniające

259

małopolskie

wadowicki

14 kwietnia 2019

Rada Gminy Tomice

8

Uzupełniające

260

podlaskie

siemiatycki

14 kwietnia 2019

Rada Gminy Nurzec-Stacja

12

Uzupełniające

261

świętokrzyskie

kielecki

14 kwietnia 2019

Rada Miejska w Bodzentynie

13

Uzupełniające

262

świętokrzyskie

pińczowski

14 kwietnia 2019

Rada Gminy w Kijach

15

Uzupełniające

263

warmińsko-mazurskie

elbląski

14 kwietnia 2019

Rada Miejska w Pasłęku

4

Ponowne

264

warmińsko-mazurskie

ostródzki

14 kwietnia 2019

Rada Gminy Ostróda

11

Ponowne

265

wielkopolskie

kępiński

14 kwietnia 2019

Rada Gminy Trzcinica

7

Ponowne

266

wielkopolskie

ostrowski

14 kwietnia 2019

Rada Gminy i Miasta Odolanów

1

Uzupełniające

267

wielkopolskie

ostrowski

14 kwietnia 2019

Rada Gminy Sieroszewice

15

Uzupełniające

268

zachodniopomorskie

gryfiński

14 kwietnia 2019

Rada Miejska w Cedyni

1

Ponowne

269

zachodniopomorskie

szczecinecki

14 kwietnia 2019

Rada Gminy Szczecinek

2

Ponowne

270

kujawsko-pomorskie

chełmiński

28 kwietnia 2019

Rada Miasta Chełmna

6

Uzupełniające

271

łódzkie

radomszczański

28 kwietnia 2019

Rada Gminy Żytno

1

Uzupełniające

272

małopolskie

proszowicki

28 kwietnia 2019

Rada Miejska Nowe Brzesko

3

Uzupełniające

273

mazowieckie

grodziski

28 kwietnia 2019

Rada Miasta Podkowa Leśna

14

Uzupełniające

274

mazowieckie

grójecki

28 kwietnia 2019

Rada Gminy w Goszczynie

14

Uzupełniające

275

mazowieckie

lipski

28 kwietnia 2019

Rada Gminy w Solcu nad Wisłą

4

Ponowne

276

podkarpackie

niżański

28 kwietnia 2019

Rada Gminy Krzeszów

6, 13

Uzupełniające

277

podkarpackie

rzeszowski

28 kwietnia 2019

Rada Gminy Dynów

4

Uzupełniające

278

podlaskie

moniecki

28 kwietnia 2019

Rada Miejska w Mońkach

6

Uzupełniające

279

pomorskie

gdański

28 kwietnia 2019

Rada Gminy Cedry Wielkie

14

Uzupełniające

280

pomorskie

słupski

28 kwietnia 2019

Rada Gminy Damnica

15

Uzupełniające

281

wielkopolskie

słupecki

28 kwietnia 2019

Rada Gminy Ostrowite

15

Uzupełniające

282

zachodniopomorskie

gryfiński

28 kwietnia 2019

Rada Gminy Widuchowa

12

Ponowne

283

lubelskie

biłgorajski

5 maja 2019

Rada Miejska w Józefowie

6

Uzupełniające

284

dolnośląskie

górowski

12 maja 2019

Rada Miejska Wąsosza

3

Uzupełniające

285

dolnośląskie

lubański

12 maja 2019

Rada Gminy Lubań

9

Uzupełniające

286

dolnośląskie

złotoryjski

12 maja 2019

Rada Miejska w Złotoryi

5

Ponowne

287

kujawsko-pomorskie

inowrocławski

12 maja 2019

Rada Miejska w Gniewkowie

5

Ponowne

288

kujawsko-pomorskie

żniński

12 maja 2019

Rada Miejska w Barcinie

2

Uzupełniające

289

lubelskie

łęczyński

12 maja 2019

Rada Gminy Milejów

2

Uzupełniające

290

łódzkie

kutnowski

12 maja 2019

Rada Gminy Nowe Ostrowy

11

Ponowne

291

łódzkie

łęczycki

12 maja 2019

Rada Miejska w Łęczycy

7

Ponowne

292

łódzkie

łęczycki

12 maja 2019

Rada Miejska w Łęczycy

14

Ponowne

293

łódzkie

pabianicki

12 maja 2019

Rada Gminy Pabianice

4

Uzupełniające

294

mazowieckie

przasnyski

12 maja 2019

Rada Gminy Czernice Borowe

15

Uzupełniające

295

podkarpackie

rzeszowski

12 maja 2019

Rada Gminy Chmielnik

9

Uzupełniające

296

świętokrzyskie

kielecki

12 maja 2019

Rada Miejska w Nowej Słupi

5

Ponowne

297

świętokrzyskie

opatowski

12 maja 2019

Rada Miejska w Opatowie

1

Uzupełniające

298

warmińsko-mazurskie

braniewski

12 maja 2019

Rada Gminy Wilczęta

3

Uzupełniające

299

lubelskie

janowski

19 maja 2019

Rada Gminy Potok Wielki

3

Uzupełniające

300

małopolskie

nowosądecki

19 maja 2019

Rada Gminy Łabowa

1, 2

Uzupełniające

301

lubelskie

chełmski

2 czerwca 2019

Rada Powiatu w Chełmie

1

Ponowne

302

łódzkie

piotrkowski

2 czerwca 2019

Rada Gminy Czarnocin

15

Uzupełniające

303

podkarpackie

krośnieński

2 czerwca 2019

Rada Miejska w Dukli

5

Ponowne

304

podkarpackie

leski

2 czerwca 2019

Rada Gminy Cisna

8

Uzupełniające

305

wielkopolskie

średzki

2 czerwca 2019

Rada Gminy Nowe Miasto nad Wartą

9

Uzupełniające

306

dolnośląskie

lubiński

9 czerwca 2019

Wójt Gminy Rudna

 

Przedterminowe

307

lubelskie

parczewski

9 czerwca 2019

Rada Gminy Milanów

15

Ponowne

308

warmińsko-mazurskie

lidzbarski

9 czerwca 2019

Rada Gminy Kiwity

11

Uzupełniające

309

zachodniopomorskie

stargardzki

9 czerwca 2019

Rada Gminy Kobylanka

8

Uzupełniające

310

lubelskie

opolski

16 czerwca 2019

Rada Miejska w Poniatowej

11

Uzupełniające

311

mazowieckie

mławski

16 czerwca 2019

Rada Gminy w Szreńsku

9

Uzupełniające

312

śląskie

zawierciański

16 czerwca 2019

Rada Miasta i Gminy Pilica

7

Uzupełniające

313

świętokrzyskie

kielecki

16 czerwca 2019

Rada Gminy Sitkówka-Nowiny

7

Ponowne

314

świętokrzyskie

konecki

16 czerwca 2019

Rada Powiatu Koneckiego

1, 2, 3, 4

Przedterminowe

315

warmińsko-mazurskie

braniewski

16 czerwca 2019

Rada Gminy Wilczęta

14

Uzupełniające

316

zachodniopomorskie

stargardzki

16 czerwca 2019

Rada Powiatu w Stargardzie

7

Ponowne

317

dolnośląskie

lubiński

23 czerwca 2019

Wójt Gminy Rudna

 

Przedterminowe

318

dolnośląskie

średzki

23 czerwca 2019

Rada Gminy Kostomłoty

9

Uzupełniające

319

lubelskie

lubartowski

23 czerwca 2019

Rada Gminy Kamionka

9

Uzupełniające

320

łódzkie

łaski

23 czerwca 2019

Rada Gminy Wodzierady

5

Ponowne

321

łódzkie

poddębicki

23 czerwca 2019

Rada Miejska w Poddębicach

15

Uzupełniające

322

łódzkie

wieluński

23 czerwca 2019

Rada Gminy Pątnów

6

Uzupełniające

323

mazowieckie

białobrzeski

23 czerwca 2019

Rada Gminy Stara Błotnica

7

Uzupełniające

324

wielkopolskie

złotowski

23 czerwca 2019

Rada Gminy Zakrzewo

3

Uzupełniające

325

zachodniopomorskie

gryficki

23 czerwca 2019

Rada Miejska w Trzebiatowie

2

Uzupełniające

326

zachodniopomorskie

policki

23 czerwca 2019

Rada Miejska w Nowym Warpnie

4

Uzupełniające

327

lubelskie

parczewski

30 czerwca 2019

Rada Gminy Podedwórze

12

Uzupełniające

328

lubelskie

świdnicki

30 czerwca 2019

Rada Gminy Trawniki

5

Uzupełniające

329

łódzkie

radomszczański

30 czerwca 2019

Burmistrz Miasta Przedborza

 

Przedterminowe

330

warmińsko-mazurskie

elbląski

30 czerwca 2019

Rada Gminy Elbląg

6

Ponowne

331

wielkopolskie

ostrzeszowski

30 czerwca 2019

Rada Gminy Kraszewice

1

Uzupełniające

332

wielkopolskie

złotowski

30 czerwca 2019

Rada Gminy Lipka

13

Uzupełniające

333

lubelskie

kraśnicki

7 lipca 2019

Rada Gminy Wilkołaz

3

Ponowne

334

małopolskie

brzeski

7 lipca 2019

Rada Gminy Dębno

15

Uzupełniające

335

małopolskie

brzeski

7 lipca 2019

Rada Gminy w Borzęcinie

14

Uzupełniające

336

mazowieckie

grodziski

7 lipca 2019

Rada Miasta Milanówka

9

Uzupełniające

337

mazowieckie

miński

7 lipca 2019

Rada Gminy Dębe Wielkie

1, 11

Uzupełniające

338

śląskie

rybnicki

7 lipca 2019

Rada Gminy Lyski

14

Uzupełniające

339

dolnośląskie

kłodzki

14 lipca 2019

Rada Miejska w Polanicy-Zdroju

12

Ponowne

340

łódzkie

radomszczański

14 lipca 2019

Burmistrz Miasta Przedborza

 

Przedterminowe

341

pomorskie

kwidzyński

14 lipca 2019

Rada Gminy Gardeja

11, 13

Uzupełniające

342

pomorskie

sztumski

14 lipca 2019

Rada Miejska w Dzierzgoniu

13

Uzupełniające

343

wielkopolskie

szamotulski

14 lipca 2019

Rada Miasta i Gminy Wronki

12

Uzupełniające

344

mazowieckie

węgrowski

21 lipca 2019

Rada Gminy Grębków

5

Ponowne

345

podkarpackie

krośnieński

21 lipca 2019

Rada Gminy Chorkówka

14

Uzupełniające

346

zachodniopomorskie

gryficki

21 lipca 2019

Rada Gminy Brojce

10

Uzupełniające

347

mazowieckie

sokołowski

28 lipca 2019

Rada Gminy Ceranów

7

Uzupełniające

348

świętokrzyskie

sandomierski

28 lipca 2019

Rada Gminy w Klimontowie

7

Ponowne

349

zachodniopomorskie

gryfiński

28 lipca 2019

Rada Miejska w Moryniu

7

Uzupełniające

350

małopolskie

miechowski

4 sierpnia 2019

Rada Gminy Słaboszów

14

Uzupełniające

351

opolskie

kluczborski

4 sierpnia 2019

Rada Miejska w Byczynie

13

Uzupełniające

352

warmińsko-mazurskie

ostródzki

4 sierpnia 2019

Rada Gminy Dąbrówno

3

Uzupełniające

353

wielkopolskie

leszczyński

4 sierpnia 2019

Rada Gminy Lipno

10

Uzupełniające

354

dolnośląskie

jaworski

11 sierpnia 2019

Rada Gminy Wądroże Wielkie

14

Uzupełniające

355

łódzkie

wieluński

11 sierpnia 2019

Rada Gminy Biała

10

Uzupełniające

356

łódzkie

wieruszowski

11 sierpnia 2019

Rada Gminy Sokolniki

13

Uzupełniające

357

mazowieckie

warszawski zachodni

11 sierpnia 2019

Rada Gminy Izabelin

2

Uzupełniające

358

małopolskie

limanowski

18 sierpnia 2019

Rada Gminy Niedźwiedź

8

Uzupełniające

359

mazowieckie

węgrowski

18 sierpnia 2019

Rada Miejska Węgrowa

10

Uzupełniające

360

śląskie

lubliniecki

18 sierpnia 2019

Rada Miejska w Woźnikach

4

Uzupełniające

361

zachodniopomorskie

świdwiński

18 sierpnia 2019

Rada Gminy Rąbino

4

Uzupełniające

362

świętokrzyskie

kazimierski

25 sierpnia 2019

Rada Miejska w Skalbmierzu

2

Uzupełniające

363

świętokrzyskie

kielecki

25 sierpnia 2019

Rada Miejska w Bodzentynie

10

Uzupełniające

364

świętokrzyskie

ostrowiecki

25 sierpnia 2019

Rada Gminy Bodzechów

5

Uzupełniające

365

warmińsko-mazurskie

lidzbarski

25 sierpnia 2019

Rada Miejska w Ornecie

7

Uzupełniające

366

małopolskie

wadowicki

1 września 2019

Rada Gminy Tomice

14

Ponowne

367

lubuskie

międzyrzecki

8 września 2019

Rada Gminy Bledzew

3

Uzupełniające

368

małopolskie

myślenicki

8 września 2019

Rada Gminy Tokarnia

11

Uzupełniające

369

mazowieckie

sochaczewski

8 września 2019

Rada Gminy w Nowej Suchej

1

Uzupełniające

370

podkarpackie

krośnieński

8 września 2019

Wójt Gminy Korczyna

 

Ponowne

371

wielkopolskie

chodzieski

8 września 2019

Rada Miejska w Szamocinie

9

Uzupełniające

372

wielkopolskie

kępiński

8 września 2019

Rada Gminy Rychtal

13

Uzupełniające

373

łódzkie

brzeziński

15 września 2019

Rada Gminy Rogów

4

Uzupełniające

374

łódzkie

kutnowski

15 września 2019

Rada Gminy Kutno

10

Uzupełniające

375

łódzkie

łaski

15 września 2019

Rada Gminy Sędziejowice

3

Uzupełniające

376

łódzkie

zgierski

15 września 2019

Rada Miejska w Głownie

1

Uzupełniające

377

małopolskie

limanowski

15 września 2019

Rada Gminy Niedźwiedź

4

Uzupełniające

378

małopolskie

tatrzański

15 września 2019

Rada Gminy Biały Dunajec

2

Uzupełniające

379

pomorskie

nowodworski

15 września 2019

Rada Gminy Stegna

8

Uzupełniające

380

warmińsko-mazurskie

nidzicki

15 września 2019

Rada Gminy w Kozłowie

1

Uzupełniające

381

warmińsko-mazurskie

szczycieński

15 września 2019

Rada Gminy w Dźwierzutach

2

Uzupełniające

382

opolskie

brzeski

22 września 2019

Rada Gminy Olszanka

2

Uzupełniające

383

śląskie

będziński

22 września 2019

Rada Gminy Mierzęcice

5, 15

Uzupełniające

384

świętokrzyskie

kielecki

22 września 2019

Rada Miejska w Chęcinach

12

Uzupełniające

385

świętokrzyskie

konecki

22 września 2019

Rada Miejska w Radoszycach

2

Uzupełniające

386

warmińsko-mazurskie

lidzbarski

22 września 2019

Rada Miejska w Ornecie

1

Uzupełniające

387

warmińsko-mazurskie

nowomiejski

22 września 2019

Rada Gminy Grodziczno

2

Uzupełniające

388

dolnośląskie

ząbkowicki

29 września 2019

Rada Miejska w Złotym Stoku

13

Uzupełniające

389

kujawsko-pomorskie

lipnowski

29 września 2019

Rada Miejska Dobrzyń nad Wisłą

4

Uzupełniające

390

lubelskie

łęczyński

29 września 2019

Rada Gminy Ludwin

14

Uzupełniające

391

małopolskie

tarnowski

29 września 2019

Rada Miejska w Tuchowie

4

Uzupełniające

392

mazowieckie

grodziski

29 września 2019

Rada Gminy Żabia Wola

5, 14

Uzupełniające

393

podlaskie

zambrowski

29 września 2019

Rada Gminy Kołaki Kościelne

9

Uzupełniające

394

zachodniopomorskie

łobeski

29 września 2019

Rada Miejska w Węgorzynie

12

Uzupełniające

395

zachodniopomorskie

myśliborski

29 września 2019

Rada Miejska w Dębnie

13

Uzupełniające

396

zachodniopomorskie

stargardzki

29 września 2019

Rada Gminy Stara Dąbrowa

13

Uzupełniające

397

kujawsko-pomorskie

aleksandrowski

6 października 2019

Rada Miejska Nieszawa

8

Uzupełniające

398

lubelskie

opolski

6 października 2019

Rada Gminy Karczmiska

5

Uzupełniające

399

mazowieckie

mławski

6 października 2019

Rada Gminy w Szreńsku

4

Uzupełniające

400

mazowieckie

płoński

6 października 2019

Rada Gminy w Naruszewie

14

Uzupełniające

401

podkarpackie

łańcucki

6 października 2019

Rada Gminy Rakszawa

14

Uzupełniające

402

świętokrzyskie

staszowski

6 października 2019

Rada Miejska Oleśnica

9

Uzupełniające

403

warmińsko-mazurskie

giżycki

6 października 2019

Rada Gminy Miłki

12

Uzupełniające

404

warmińsko-mazurskie

iławski

6 października 2019

Rada Miejska w Suszu

10

Uzupełniające

405

warmińsko-mazurskie

piski

6 października 2019

Rada Miejska w Białej Piskiej

4

Uzupełniające

406

wielkopolskie

gnieźnieński

6 października 2019

Rada Miejska w Witkowie

3

Uzupełniające

407

wielkopolskie

słupecki

6 października 2019

Rada Gminy Ostrowite

7

Uzupełniające

408

kujawsko-pomorskie

bydgoski

20 października 2019

Rada Gminy Sicienko

11

Uzupełniające

409

lubelskie

opolski

27 października 2019

Rada Miejska w Opolu Lubelskim

12

Uzupełniające

410

lubelskie

świdnicki

27 października 2019

Rada Gminy Mełgiew

6

Uzupełniające

411

lubuskie

gorzowski

27 października 2019

Rada Gminy Santok

7

Uzupełniające

412

łódzkie

brzeziński

27 października 2019

Rada Gminy Jeżów

9

Uzupełniające

413

łódzkie

poddębicki

27 października 2019

Rada Miejska w Poddębicach

15

Uzupełniające

414

małopolskie

suski

27 października 2019

Rada Miasta Jordanowa

12

Uzupełniające

415

mazowieckie

miński

27 października 2019

Rada Miasta Sulejówek

8

Uzupełniające

416

podkarpackie

sanocki

27 października 2019

Rada Gminy Bukowsko

3

Uzupełniające

417

podkarpackie

sanocki

27 października 2019

Rada Gminy Bukowsko

5

Uzupełniające

418

podkarpackie

przemyski

3 listopada 2019

Wójt Gminy Stubno

 

Przedterminowe

419

mazowieckie

siedlecki

10 listopada 2019

Rada Gminy Mokobody

14

Uzupełniające

420

warmińsko-mazurskie

nidzicki

10 listopada 2019

Rada Gminy w Kozłowie

10

Uzupełniające

421

dolnośląskie

lubański

17 listopada 2019

Rada Miejska w Leśnej

8

Uzupełniające

422

mazowieckie

ostrowski

17 listopada 2019

Rada Gminy Szulborze Wielkie

14

Uzupełniające

423

podlaskie

białostocki

17 listopada 2019

Rada Gminy Gródek

10

Uzupełniające

424

warmińsko-mazurskie

elbląski

17 listopada 2019

Rada Miejska w Tolkmicku

1

Uzupełniające

425

warmińsko-mazurskie

iławski

17 listopada 2019

Rada Gminy Lubawa

2

Uzupełniające

426

zachodniopomorskie

goleniowski

17 listopada 2019

Rada Miejska w Maszewie

14

Uzupełniające

427

lubelskie

lubartowski

24 listopada 2019

Rada Gminy Lubartów

2

Uzupełniające

428

lubelskie

opolski

24 listopada 2019

Rada Powiatu w Opolu Lubelskim

4

Ponowne

429

lubelskie

świdnicki

24 listopada 2019

Rada Miejska w Piaskach

14

Uzupełniające

430

lubuskie

sulęciński

24 listopada 2019

Rada Miejska w Lubniewicach

4

Uzupełniające

431

mazowieckie

płocki

24 listopada 2019

Rada Gminy Słupno

11

Uzupełniające

432

opolskie

brzeski

24 listopada 2019

Rada Miejska w Lewinie Brzeskim

15

Uzupełniające

433

podlaskie

augustowski

24 listopada 2019

Rada Gminy Augustów

8

Uzupełniające

434

śląskie

cieszyński

24 listopada 2019

Rada Gminy Brenna

4

Uzupełniające

435

świętokrzyskie

ostrowiecki

24 listopada 2019

Rada Gminy w Bałtowie

 

Referendum w sprawie odwołania

436

wielkopolskie

wągrowiecki

24 listopada 2019

Rada Gminy Wapno

2, 15

Uzupełniające

437

łódzkie

łowicki

1 grudnia 2019

Rada Gminy Bielawy

6

Uzupełniające

438

małopolskie

tarnowski

1 grudnia 2019

Rada Gminy Pleśna

2

Uzupełniające

439

mazowieckie

nowodworski

1 grudnia 2019

Rada Miejska w Zakroczymiu

6

Uzupełniające

440

mazowieckie

radomski

1 grudnia 2019

Rada Gminy w Jastrzębi

10

Uzupełniające

441

warmińsko-mazurskie

giżycki

1 grudnia 2019

Rada Gminy Giżycko

3

Uzupełniające

442

wielkopolskie

szamotulski

1 grudnia 2019

Rada Gminy Kaźmierz

4

Uzupełniające

443

małopolskie

wadowicki

8 grudnia 2019

Rada Gminy Mucharz

11

Uzupełniające

444

wielkopolskie

turecki

8 grudnia 2019

Rada Miejska w Tuliszkowie

 

Referendum w sprawie odwołania

445

zachodniopomorskie

policki

8 grudnia 2019

Rada Miejska w Nowym Warpnie

14

Uzupełniające

446

dolnośląskie

lubański

15 grudnia 2019

Rada Gminy w Platerówce

13

Uzupełniające

447

lubelskie

zamojski

15 grudnia 2019

Rada Gminy Adamów

11

Uzupełniające

448

łódzkie

brzeziński

15 grudnia 2019

Rada Miasta Brzeziny

2

Uzupełniające

449

łódzkie

tomaszowski

15 grudnia 2019

Rada Gminy Tomaszów Mazowiecki

11

Uzupełniające

450

małopolskie

nowosądecki

15 grudnia 2019

Burmistrz Piwnicznej-Zdroju

 

Referendum w sprawie odwołania

451

mazowieckie

grójecki

15 grudnia 2019

Rada Miejska w Warce

6

Uzupełniające

452

podkarpackie

przeworski

15 grudnia 2019

Rada Gminy Przeworsk

7

Uzupełniające

453

pomorskie

człuchowski

15 grudnia 2019

Rada Miejska w Człuchowie

12

Uzupełniające

454

świętokrzyskie

kazimierski

15 grudnia 2019

Rada Gminy w Czarnocinie

9

Uzupełniające

455

świętokrzyskie

kielecki

15 grudnia 2019

Rada Miejska w Łagowie

13

Uzupełniające

456

warmińsko-mazurskie

kętrzyński

15 grudnia 2019

Rada Gminy Barciany

14

Uzupełniające

457

warmińsko-mazurskie

nowomiejski

15 grudnia 2019

Rada Gminy Grodziczno

4

Uzupełniające

458

wielkopolskie

gnieźnieński

15 grudnia 2019

Rada Gminy Mieleszyn

15

Uzupełniające

459

wielkopolskie

wrzesiński

15 grudnia 2019

Rada Gminy Kołaczkowo

8

Uzupełniające

460

zachodniopomorskie

stargardzki

15 grudnia 2019

Wójt Gminy Kobylanka

 

Referendum w sprawie odwołania

461

pomorskie

kwidzyński

22 grudnia 2019

Rada Gminy Ryjewo

2

Uzupełniające

462

pomorskie

tczewski

22 grudnia 2019

Rada Miejska w Pelplinie

12

Uzupełniające

463

zachodniopomorskie

koszaliński

22 grudnia 2019

Rada Miejska w Bobolicach

15

Uzupełniające

464

lubelskie

bialski

29 grudnia 2019

Rada Gminy Tuczna

13

Uzupełniające

465

mazowieckie

siedlecki

29 grudnia 2019

Rada Gminy Korczew

2

Uzupełniające

TPL_BACKTOTOP